30 Eylül 2018 Pazar

Kusursuz bir cilt için buzlu kahveyi deneyin!

Soluk, yorgun ve cansız cildinizi, buzlu kahve maskesi ile canlandırabilir ve kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz. Buzlu kahve ile cilt bakımı için size tek gereken bir fincan kahve ve küçük buz kalıbı...

Kahve telvesi ile çok iyi peeling yapıldığını sanırım duymayan kalmamıştır. Fakat buzlu kahve ile cilt bakımını pek fazla bilen olduğunu sanmıyorum bu nedenle sizlerle paylaşmak istiyorum Buzlu kahve ile cilt bakımı için, içmeye hazır bir fincan kahveyi buz kalıplarına dökerek dondurun ve her sabah bir kalıbı bitirene kadar yüzünüze bolca sürün ve daha sonra soğuk su ile yüzünüzü durulayıp nemlendirici krem sürün ve gün boyu canlı, parlak ve kusursuz cildinizin keyfini sürün... :)

Buzlu kahve ile sabahları cildinize bakım yaptığınızda cildiniz canlılık ve parlaklık kazandırarak akne lekeleri ile daha kolay baş edebilirsiniz. Buzlu kahve maskesinin alerjik durumlarınız olmadığı takdirde hiçbir yan etkisi yoktur. Kahve'ye karşı alerjisi olanların buzlu kahve ile cilt bakım yöntemini denememelerini tavsiye ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder