4 Nisan 2018 Çarşamba

Çekici ve Güzel Bacaklara Sahip Olmanın Yolları

Çekici ve güzel bacaklara sahip olmanın hayalini her kadın kurar. Özellikle yaz mevsimi geldiğinde kısa şortlar, mini elbiseler ve bikiniler için bu önemlidir. Şezlonga uzanıp rahatça güneşlenebilmeyi her kadın ister.

Epilatör kızarıklıkları, ağda kararmaları ve kırmızı noktacıklar en büyük kabusumuzdur. Peki bu konuda ne yapmalıyız?

Sadece yüzümüz ve ellerimiz değil bacaklarımız da nem ister. Duştan sonra kullanmak için nemlendirici bir losyon edinin. Böylece bacakların pul pul olmasını da engellemiş olursunuz.

Ağdadan sonra bacaklarınızda kızarıklıklar oluşur. Bunları minimuma indirmek için ağdanın hemen ardından buz kompresi uygulayın. Bu hem acının etkisini azaltacak hem de kızarıklıkları yok edecektir.

Selülitten kaçınmak için sodyum oranı yüksek yiyeceklerden uzak durun. Sosis, sucuk, çok kahve içmek gibi şeyler hem damarları tıkar hem de selülite davetiye çıkarır. Meyve ve sebze ağırlıklı beslenmeniz gerektiğini her fırsatta söylüyoruz. Fakat bugün de bir hatırlatma olsun.

Sıkı bacaklar için yürüyüşe ve egzersize gayret edin. Başlarda zorlanacaksınız ancak sonrasında güzel hatlarınızı aynada izleyince tüm yorgunluğunuz uçup gidecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder