16 Mart 2018 Cuma

Dolgun Görünümlü Kirpikler İçin 5 Öneri

Dolgun Görünümlü Kirpikler
Kalıtsal olarak dolgun kirpiklere sahip olmayan bayanlar çeşitli yöntemlerle kirpiklerine müdahale ettirmektedir. Bugün sizlere evde kendi imkanlarınızla daha dolgun kirpiklere nasıl ulaşabileceğiniz hususunda önerilerimizi sunuyoruz.

Profesyonel güzellik salonları yeni teknolojiler sayesinde dolgun kirpiklere sahip olabileceğinizi belirtmektedir. Konu ile ilgili fiyatlandırmalar da tercih edilecek kirpik uzatma veya dolgun kirpiklere sahip olma yöntemlerine göre farklılık göstermektedir.

Bizler bugün sizler için evde bulunabilecek malzemeler ile dolgun kirpiklere nasıl ulaşılabilir sorusunu irdeledik ve ulaştığımız bazı sonuçları sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte dolgun kirpikler için 5 öneri:

1. Bebek Pudrası

Dolgun kirpikler için öncelikle bir kat rimel sürdükten hemen sonra, ikinci katına bebek pudrası uygulayabilirsiniz. Rimel ve bebek pudrasının kurumasına müteakip üçüncü kat olarak tekrar rimel sürebilirsiniz.

2. Kirpik Tarağı

Neredeyse tüm kozmetik ürün satan mağazada bulabileceğiniz kirpik tarağı ile üst üste binan kirpiklerinizi bir nevi ayrıştırabilir ve daha dolgun bir görüntü elde edebilirsiniz.

3. Hindistan Cevizi Yağı

Kirpiklerinin daha dolgun görünmesini isteyenler, kirpiklerine her gün yatmadan önce Hindistan cevizi sürmeyi deneyebilir. Bunu yaparken bir fırçaya 1-2 damla Hindistan cevizi döküp kirpiklerinize sürmeyi deneyebilirsiniz ancak gözleriniz ile temastan kaçınmalısınız.

4. İki Farklı Rimel

Kirpiklerinizin hacmini arttırmak için iki farklı rimel çeşidi kullanmayı deneyebilirsiniz. Örneğin rimellerinizden bir tanesi suya dayanıklı olma özelliğine sahipken, diğeri dolgunluk etkisine sahip olabilir.

5. E Vitamini

Kirpiklerinize bir fırça yardımıyla E vitamini sürdüğünüzde daha sağlıklı uzamalarına destek olarak dolgun kirpiklere ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder